Powered by Smartsupp

HSM

 

Skartovací stroje se staly obdobně jako kopírky, tiskárny nebo počítače nezbytnou součástí vybavení každé moderní kanceláře. Jejich uživatelé si brzy zvyknou nepřemýšlet nad tím, které dokumenty skartovat a které vyhazovat do koše. Vždyť vložení papíru do skartovače je tak snadné...

5 DŮVODŮ PROČ SI POŘÍDÍT SKARTOVACÍ STROJ

 1. Zákonem předepsaná ochrana utajovaných skutečností

  Zákon a jeho prováděcí předpisy přímo pro některá pracoviště stanovuje stupně utajení. Tato pracoviště musí být povinně vybavena skartovacími stroji s certifikátem NBÚ v příslušném stupni utajení.

 2. Zákonem předepsaná ochrana osobních údajů

  V současné době stále sílí tlak na ochranu osobních údajů. Z tohoto důvodu, zejména státní orgány a firmy zabývající se některými službami, musí chránit citlivé informace, jejichž zveřejnění by mohlo poškodit dotčené osoby.

 3. Ochrana dat uvnitř firem

  Skartovací stroj by neměl chybět v žádném výpočetním středisku (možný únik obchodních a ekonomických informací), v účtárnách, personálních odděleních, obchodních odděleních a zejména v kancelářích všech vedoucích pracovníků.

 4. Ochrana dat klientů a zákazníků

  Zde se jedná například o advokátní kanceláře, právní poradny, daňové poradce, banky, soudní znalce apod. Do tohoto okruhu ale patří i dodavatelé služeb a energií.

 5. Ochrana soukromých dat a korespondence

  Malé skartovací stroje již pronikají i do domácností, zejména do domácích kanceláří. Špatně vyplněná složenka, osobní dopis, koncept pro daňové přiznání, staré výplatní pásky – to vše by mělo skončit ve skartovacím stroji.

5 DŮVODŮ PROČ SI POŘÍDÍT SKARTOVACÍ STROJ HSM

 1. Tradice

  HSM patří již více než 35 let mezi vůdčí firmy udávající technický vývoj ve skartovací technice. Výroba všech strojů, kromě kategorie "Levné skartovací stroje", je realizována na území EU v Německu.

 2. Kvalita

  HSM má tradičně jedny z nejkvalitnějších řezných nožů. Všechny stroje kromě kategorie "Levné skartovací stroje" mají masivní kalené nože. Většina nožů je vyrobena dle technologie V-TEK se snížením třecích odporů a zvýšením řezné kapacity.

 3. Ekonomické a ekologické hledisko

  Stroje HSM jsou vyvíjeny s důrazem na úsporu energie a tím i levný ekologický provoz. Dosahují tak nejlepší poměr kvality a ceny.

 4. Záruka

  Plný záruční i požární servis s dodávkami všech dílů po dobu životnosti strojů. Doživotní záruka nožů na vady materiálu u většiny řezů (s výjimkou modelů z kategorie "Levné skartovací stroje").

 5. Široký sortiment

  HSM nabízí kompletní řadu od nejmenších osobních strojů a po velkokapacitní kombinace skartovačů s hydraulickými lisy – vše v nejvyšší kvalitě.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení