O firmě

Historie firmy

Společnost MP Toner spol. s r.o. byla založena v roce 2000

Společnost MP Toner spol. s r.o. se zabývá sortimentem spotřebního materiálu do tiskáren, dále prodejem papírenského a kancelářského zboží. Náš sortiment zahrnuje více jak 26 000 položek.
Pokud Vámi hledaný produkt v naší nabídce nenaleznete, upozorněte nás, a my jej po sehnání od dodavatele, bez problémů do nabídky zařadíme. Sortiment společnosti MP Toner je vytvářen zákazníky a jejich požadavky (jsme zde pro Vás). 

Samozřejmostí je poskytování veškerého možného servisu jako například: 

  • rozvoz (přepravní služba, firemní vozidla),
  • kompletní servis a údržba zařízení, 
  • zdarma zapůjčení zařízení po dobu opravy

Renovace cartridgí

Naší prioritou se stala i výroba renovovaných tonerů a inkoustových cartridgí, novinkou renovací jsou také kompatibilní cartridge, v jejichž případě nemusíte dodávat prázdnou kazetu.
Renovace cartridgí probíhá na na zcela novém, moderně vybaveném pracovišti a žádná kazeta od nás neodejde netestována.

Certifikace systémů jakosti

V rámci naší snahy o neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb jsme v roce 2005 úspěšně absolvovali a získali certifikace systémů jakosti, konkrétně ČSN EN ISO 9001:2001 (Systém managementu jakosti) a ČSN EN ISO 14001:2004 (Systém environmentálního managementu). 

Na základě ustanovení norem ČSN EN ISO 9001:2001 a EN ISO 14001:2004, se vedení organizace zavazuje plnit Politiku jakosti a Environmentání politiku.
Normu ISO již nevyužíváme.

Jsme zde pro Vás

  

Certifikát OKI Silver Partner

Certifikát OKI Silver Partner

Společnost MP Toner spol. s r.o. je autorizovaným partnerem OKI v oblasti prodeje originálního spotřebního materiálu a tiskových zařízení OKI.

Certifikát EKO-KOM

Certifikát EKO-KOM

Společnost MP Toner spol. s r.o. je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení