Proč originální spotřební materiál?

Spotřební materiál do tiskárny dělíme na originální, kompatibilní (alternativní) a renovovaný.

Tisk s originálním spotřebním materiálem je ta pravá volba pro Vaši tiskárnu. Originální tonerová kazeta je stálobarevná a kapacita tisku je dle parametrů, které naleznete v tabulce na  detailu produktu.
Kapacita tisku je většinou stejná jako u kompatibilního spotřebního materiálu, kde kvalita tisku je na velmi vysoké úrovni a poměr ceny za výtisk mnohdy klesá na polovinu Vaší investice.

Nejčastější kolize s originálním spotřebním materiálem

1. Nejčastější problém vzniká při samotném výběru typu toneru do tiskárny. Tonerová kazety není určena pro daný model tiskárny. Pak vzniká problém při reklamací (vrácení) rozbaleného toneru.

2. Každá tonerová kazeta obsahuje bezpečnostní přepravní prvky, které zamezují poškození tiskové kazety přepravou. Tyhle prvky (odtrhovací fixační proužek, kryt na čip) je potřeba před vložením do tiskárny odstranit.


Nepřebírejte tonerové kazety, kde je obal poškozený přepravou. Je velká pravděpodobnost vzniku poškození obsahu. Ušetříte si starosti, které Vám nepatří.


Příjemný a bezstarostný tisk Vám přeje společnost MP Toner

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení