Powered by Smartsupp

Proč kompatibilní spotřební materiál?

Kompatibilní tonery MP print

Kompatibilní spotřební materiál MP Print nepatří mezi nejlevnější, ale svou kvalitou předčí vaše očekávání.

Kompatibilní toner MP Print je vyroben podle norem ISO 9001, 14001. Toner MP Print garantuje počet výtisků pro daný typ a přebírá záruku proti poškození.

Kvalita tisku

Kvalita tisku kompatibilních kazet MP Print je na velmi vysoké úrovni. Při výrobě se používají kvalitním komponenty (fotoválec, čip, stěrky a toner). Každá tonerová kazeta MP Print je testována.

Kapacita tisku

Kapacita tisku kompatibilních kazet MP Print je jako u originálních kazet. Kapacita je počítána na počet výtisků při 5% pokrytí.

Náklady na tisk

Náklady na tisk kompatibilních kazet MP Print klesá až na 50% ceny z originálního spotřebního materiálu.

Nejčastější kolize s originálním spotřebním materiálem
1. Nejčastější problém vzniká při samotném výběru typu toneru do tiskárny. Tonerová kazety není určena pro daný model tiskárny. Pak vzniká problém při reklamací (vrácení) rozbaleného toneru.
2. Každá tonerová kazeta obsahuje bezpečnostní přepravní prvky, které zamezují poškození tiskové kazety přepravou. Tyhle prvky (odtrhovací fixační proužek, kryt na čip) je potřeba před vložením do tiskárny odstranit.

Nepřebírejte tonerové kazety, kde je obal poškozený přepravou. Je velká pravděpodobnost vzniku poškození obsahu. Ušetříte si starosti, které Vám nepatří.

Příjemný a bezstarostný tisk Vám přeje společnost MP Toner

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení