Savo univerzální dezinfekční sprej 500 ml

odstraňuje bakterie a viry
Více informací
Savo univerzální dezinfekční sprej 500 ml 1
70,42 Kč 58,20 Kč bez DPH
Koupit0
obvykle do 5 dnů
Osobně v prodejně:úterý 30. červencePřepravní společností:čtvrtek 1. srpna

WD odmašťovač za studena 750 ml
Praktické dárky za nákup

Kód53588PN8710908108419EAN8710908108419VýrobceUnileverZáruka24 měsíců

WD odmašťovač za studena 750 ml
Zádové opěrky Ablue pro každou příležitost
Multifunkční utěrka Stepa 1vrstvá 17cm, 110 útržků

Odstraňuje bakterie a viry. Hygiena, dezinfekce kuchyňské povrchy, koupelnové povrchy, toaletní prkýnko.
Použití: nastříkejte na čištěný povrch, necte působit a setřete vlhkým hadříkem. Horké povrchy nechte před použitím přípravku vychladnout. Používejte na kuchyňské povrchy, sanitární keramiku, obklady, WC sedátko, odpadkové koše a další omyvatelné povrchy. Pro bakteriální účinnost nechte půsůbit 15 minut, pro likvidaci virů nechte působit 60 minut.Předměty a plochy, které přichází do styku s potravinami opláchněte po 30 minutách pitnou vodou.
Když přípravek nepoužíváte, otočte trysku do polohy stop. Po použití na chrom nebo pokovené povrchy ihned opláchněte. Nepoužívejte na dřevo, hliník, linoleum, koberce, textilie, poškozené a poškrábané povrchy. Odstraňte obal v souladu s platnou legislativou, umístěte prázdný obal do komunálního odpadu.
Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Obsahuje Sulfonové kyseliny, C14-17-sek.alkan, sodné soli. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používej ochranné brýle/obličejový štít. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, volejte Toxikologické informační středisko/lékaře. Při podráždění kůže vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Zamezte vdechování aerosolů.
Složení: dezinfekční látka: chlornan sodný 0,52 g/100 g. Méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, bělící činidla na bázi chloru (chlornan sodný), parfum, Methylisohtiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.
Technické parametry
VýrobceUnilever
Product No.8710908108419
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení