Pe-po Pevný podpalovač pro grily, krabička 40 podpalů

Pe-po Pevný podpalovač pro grily, krabička 40 podpalů
podpalovač pro grilování (rožnění)
Vaše cena s DPH32,19 Kč
Vaše cena bez DPH26,60 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
vyprodáno
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kód62265
Záruka24 měsíců
Product No.8595009210601
Výrobce Severochema
PopisKompatibilní zařízení
Pe-po pevný podpalovač je určen k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo briket. Je vhodný pro zatápění v krbech, kamnech, zahradních grilech ale i otevřených ohništích.
Podpalovač je certifikován dle DIN EN 1860-3:2003-12 - výrobek je certifikován jako vyhovující pro použití na roztápění grilů.
Návod k použití: na kostku podpalovače Pe-po vložte uhlí, dřevo, dřevěné uhlí nebo brikety a podpalte. Podpalovač musí kompletně vyhořet před položení, jídla na gril. Palivo musí být pokryto vrstvou popela. Grilování v uzavřených prostorách vyžaduje odvod kouře. Malé děti by měly být mimo dosah grilu.
Varování! K zapálení nebo znovu zapálení nepoužívejte líh nebo benzin! Varování! Používejte pouze podpalovače odpovídající evropské normě pro podpalovače (EN 1860-3).
Varování. Hořlavá tuhá látka. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte. Při expozici nebo podezření na ni: Volejte Toxikologické informační středisko/lékaře. V případě požáru: k uhašení použijte práškový hasicí přístroj/písek/oxid uhličitý. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy předáním osobně oprávněné k likvidaci odpadů nebo na místo určené obci.
Obsah při plnění: 40 ks (1 ks = 1 podpal), 300 g
Skladujte nejlépe do 36 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.
Pe-po Pevný podpalovač pro grily, krabička 40 podpalů
Product No.8595009210601
výrobceSeverochema