Sunlight Expert All in 1 Extra Power Tablety do myčky nádobí 52 kusů

Sunlight Expert All in 1 Extra Power Tablety do myčky nádobí 52 kusů
Vaše cena s DPH213,57 Kč
Vaše cena bez DPH176,50 Kč
Dostupnost:
obvykle do 5 dnů
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově:
pondělí 28. ledna
Přepravní společností:
úterý 29. ledna
Kód62408
Záruka24 měsíců
Product No.8710908668845
Výrobce Unilever

Dálniční známka ZDARMA

Dálniční známka ZDARMA
Hlasování SHOPROKU

PopisKompatibilní zařízení

Tablety Sunlight Expert Extra Power jsou vyvinuty tak, aby zbavily kuchyňské nádobí i Vaši myčku i těch nejodolnějších skvrn a připálenin a zanechaly je perfektně čisté a zářivé. Svěží vůně, silný čistící účinek a ochrana skla - to jsou vlastnosti, které v sobě snoubí tablety Sunlight Expert, kuchyňský odborník s neporazitelnou čisticí silou.
Extra power - Vynikající výsledky při odstraňování i odolné špíny.
Tipy pro úsporu vody, energie, CO2 a peněz:- Odstraňte zbytky jídla z nádobí.- Naplňte myčku na maximální kapacitu.- Vyzkoušejte program na 50°C nebo s nižší teplotou.
Nová Značka Sunlight nabízí kompletní řadu přípravků s dvojitou čisticí silou nejen pro zářivě čisté nádobí ale i myčku na nádobí. Vysoká účinnost přípravků Sunlight je dána unikátním složením obohaceným o extrakt z citrónu a účinné čisticí složky. Odborné znalosti značky Cif, která je odborníkem na čistotu, jsou také zárukou čisticí schopnosti přípravků Sunlight.
910 g = 52 tablet
Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. 
Po použití nevyhazujte do volné přírody.
Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15% bělící činidla na bázi kyslíku, méně než 5% polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, enzymy, parfum, citronellol.
Sunlight Expert All in 1 Extra Power Tablety do myčky nádobí 52 kusů

Product No.8710908668845
výrobceUnilever